Reklama w serwisie

Nasz serwis to sprawdzone i rzetelne źródło informacji dla biznesmenów, informatyków i marketingowców, dlatego jeśli Państwa firma chce trafić ze swoim przekazem do, którejś z tych grup warto rozważyć reklamę w naszym serwisie. Proponujemy różnorodne formaty reklamy, są wśród nich:

  • banner na stronie głównej – jest to reklama w formie poziomej prezentowana na naszej stronie głównej, która z pewnością zobaczy każdy odwiedzający. Ten baner powinien mieć rozmiar 468×80 pikseli, może to być plik jpg, gif lub film wykonany w technologii flash,

  • skyscraper – to reklamy wysokie, a wąskie, które pojawiają się z boku naszej strony. Powinny mieć rozmiar 120×600 piksel, mogą mieć formaty jpg. Lub gif.,

  • artykuł sponsorowany – przygotowujemy także na Państwa życzenie artykuły sponsorowane poświęcone działalności firmy lub jej produktom.

Oddajemy do dyspozycji Czytelników, różne formy reklamy, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami prosimy o kontakt na adres: igor@welmar.pl. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.