National Geography i Polak, który może zostać najbardziej inspirującym poszukiwaczem przygód roku

Gdy na zewnątrz zimno, wietrznie i pochmurno, warto raz na czas przenieść się w odległe rejony świata, gdzie słońce świeci cały dzień lub noc przejęła kontrolę nad okolicą. To może dać nam szansę na złapanie oddechu lub uzmysłowienie sobie, że może być jeszcze ciemniej 😉

tmp_winner-1575838__1801657231672

Idealną stroną do rozpoczęcia tego typu wędrówek jest fanpage National Geography.

Na tym fanpage’u codziennie otrzymamy tyle inspirujących historii i zdjęć z przeróżnych zakątków świata, że może nawet zdecydujemy się sami na przeżycie jakiejś przygody we własnej okolicy lub w jakimś dzikim zakątku świata.

A jeżeli nasza przygoda będzie tak niesamowita jak, na przykład, przygody Krzysztofa Starnawskiego, który odkrył najgłębszą podwodną jaskinię świata, może w przyszłym roku zostaniemy nominowani do nagrody najbardziej inspirującego/inspirującej poszukiwacza/poszukiwaczki przygód National Geogrpahy. Więcej o tym znajdziecie na fanpage’u NG:

https://www.facebook.com/natgeo

oraz tutaj: http://www.nationalgeographic.com/adventure/adventurers-of-the-year/2017/deepest-underwater-cave-kryzysztof-starnawski/

O tym, że warto odwiedzić ten Fanpage może świadczyć fakt, że polubiło go już ponad 42 miliony osób, a kolejne posty lubi po kilka tysięcy fanów.

Przyjemnych przygód dla wszystkich 🙂

Next post
National Geography i Polak, który może zostać najbardziej inspirującym poszukiwaczem przygód roku