Fanpage z 400.000 fanów i kilkunastu-kilkudziestu polubieniami poszczególnych postów.

designyoutrusthttps://www.facebook.com/designyoutrust

Dziś fanpage z ponad 400.000 fanów. Jest to fanpage strony poświęconej najnowszym informacjom z dziedziny designu.

Wiedzieliście na przykład, że w muzeum w Waszyngtonie można popływać w milionie kulek (http://designyoutrust.com/2015/07/swim-in-1000000-recyclable-plastic-balls-at-installation-in-museum-in-washington/), albo dlaczego należy ustępować kobietom w ciąży w autobusie (http://designyoutrust.com/2015/07/cute-illustrations-remind-us-why-pregnant-women-deserve-our-seats-more-than-we-do/)? Jeżeli nie, to koniecznie zerknijcie na ten fanpage.
Jak na większości fanpage’ów stron informacyjnych, na Facebooku znajdziecie głównie linki do artykułów znajdujących się na stronie internetowej: http://designyoutrust.com/. Wystarczy więc śledzić ich fanpage, żeby wiedzieć co ciekawego opublikowali.

Informacje, które publikują wydają się ciekawe, dziwnym jednak wydaje się, że ich posty lubi zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziestu osób pomimo tych ponad 400.000 fanów. Nieliczne posty lubi ponad kilkaset osób.

Dla potencjalnego reklamodawcy takie wyniki (reagujące średnio poniżej 1/20.000 osób) nie są specjalnie zachęcające do promowania się na tej stronie, dlatego pamiętajcie, że nie tylko liczba fanów się liczy, ale również to ile osób reaguje na posty publikowane na fanpage’u. Ciężko powiedzieć czy w tym przypadku jest to kwestia tego, że ludzie zajmujący się designem nie lubią klikać „like”, czy jest jakiś inny powód tak niskiego wskaźnika polubień postów. Na pewno jest to interesujące.

Fanpage ten jest więc z jednej strony ciekawy, a z drugiej pouczający. Warto na niego zerknąć.

Next post
Fanpage z 400.000 fanów i kilkunastu-kilkudziestu polubieniami poszczególnych postów.