Fanpage SpaceX

Jednym z ważniejszych wydarzeń w lutym 2018 roku z punktu widzenia możliwości ludzkiej ekspansji był niewątpliwie start rakiety Falcon Heavy firmy SpaceX. W związku z powyższym dziś to ich fanpage chcę Wam polecić.


Fanpage ten ma prawie 2,6 miliona fanów i zajmuje się tak jak i cała firma – tematyką kosmiczną. Będzie on więc dużą gratką dla osób zainteresowanych rakietami, eksploracją tego naszego Układu Słonecznego i podróżowaniem 'poza'.

https://www.facebook.com/SpaceX/

Na fanpage’u znajdziemy też filmiki ze startów i lądowań różnych rakiet (na razie te lądowania to głównie na Ziemi) oraz trochę zdjęć zrobionych w kosmosie.

Zdecydowanie warto na niego zaglądać jeżeli chcemy wiedzieć na jakim etapie rozwoju jest najbardziej chyba zaawansowana technologicznie firma, która potencjalnie wyśle ludzi na Marsa jeszcze przed rokiem 2050.

A przy okazji, idąc tropem Elona Muska, który to jest szefem SpaceX, warto też czasami zaglądać na profil tego dyrektora generalnego SpaceX, który oprócz podróży kosmicznych pracuje też nad autonomicznymi samochodami, super inteligentnymi sztucznymi inteligencjami, energią odnawialną, etc.

https://pl-pl.facebook.com/ermusk/

Można też zaglądać na jego Twittera i instagrama gdyby ktoś bardzo chciał wiedzieć co jeszcze planuje ten jeden z ciekawszych dyrektorów generalnych 😉

Next post
Fanpage SpaceX