Fanpage biohackerski – bulletproof

Ostatnio coraz modniejsze staje się słowo 'biohacking' oraz wszystko co z biohackingiem związane. Dziś więc przedstawiam fanpage biohackerski (biohackingowy?):


https://www.facebook.com/Bulletproof

Na tym fanpage’u znajdziemy przede wszystkim dużo informacji dotyczących tego jak zwiększać swoje zdolności dzięki odpowiedniemu żywieniu. Są tam różnorodne przepisy na zdrowe i smaczne potrawy.

Znajdziemy tam także porady psychologicznego dotyczące tego jak zabrać się do poprawy swojego życia od strony, właśnie, psychologicznej, czyli jak wprowadzać zmiany, jak niwelować nieodpowiednie nawyki, etc.

Co jakiś czas na fanpage’u pojawiają się też filmiki pokazujące przykładowo w jaki sposób należy ćwiczyć, dbać o aktywność fizyczną, tak aby się przy okazji nie uszkodzić.

Są tam też linki do ciekawych artykułów naukowych dotyczących usprawniania ludzkiego życia (biohackowania tego życia) szerzej opisanych na stronie buletproof’a.

Jest to niewątpliwie ciekawe miejsce dla osób zainteresowanych dbaniem o swoje zdrowie i swój rozwój.

Przyjemnego czytania. Pamiętajmy jednak, aby przed rozpoczęciem jakiejkolwiek nowej 'praktyki' usprawniającej nasze życie skonsultować się z lekarzem czy psychologiem odnośnie ewentualnych konsekwencji wprowadzenia tej 'praktyki' do naszego życia.

Next post
Fanpage biohackerski – bulletproof