Fanpage biegowy

Fanpage biegowy z 4.000.000 fanów. Jak to możliwe? Trzeba być twardym, a wszystko jest możliwe…toughmudder

Tough Mudder (https://www.facebook.com/toughmudder) to jeden z najtrudniejszych biegów z przeszkodami na świecie. Wzięcie w nim udziału jest dla wielu fanów biegów z przeszkodami marzeniem koniecznym do zrealizowania. I prawdopodobnie to właśnie dzięki temu fanpage biegu ma ponad 4 miliony fanów.

W postach na stronie znajdziemy informacje o różnych edycjach biegu i przede wszystkim zdjęcia. Zdjęcia ludzi pokonujących czasami mega-trudne przeszkody i własne słabości. Na tych zdjęciach widać prawdziwe emocje, prawdziwą walkę. Przykładową przeszkodą jest basen z lodowatą wodą i kostkami lodu w niej pływającymi. Wyobraźcie sobie jak musi się czuć człowiek (nie mors ;)), który brodzi w takiej wodzie zanurzony po szyję… Zdecydowanie lepiej zobaczyć to na zdjęciu niż przeżyć samemu… A może?

Ten fanpage buduje swoją siłę dzięki sile emocji, które towarzyszą biegowi i które widać na twarzach uczestników skaczących przez ogień, rażonych prądem, etc.

Wniosek… A właściwie dwa wnioski: (1) emocje na facebooku mają gigantyczną siłę rażenia i warto z tej siły korzystać, (2) najwyższy czas zacząć się przygotowywać do biegu ;)) tylko dla zuchwałych…

Powodzenia

Next post
Fanpage biegowy