Erasmus+ 250.000 fanów

Erasmus+ to program dla młodych, dzięki któremu mogą wyjechać za granicę do jednego z krajów UE lub kilku dodatkowych zaangażowanych w program i albo uczęszczać na zajęcia na uczelni w kraju docelowym, albo odbyć praktykę w danym kraju… Przynajmniej na razie… Dziś jeszcze mogą. I do Wielkiej Brytanii też (przynajmniej póki Brexit nie dojdzie do skutku). Program ma też swój fanpage.

https://www.facebook.com/EUErasmusPlusProgramme

Na fanpage’u Erasmus+ znajdziecie wiele ciekawych informacji zarówno na temat tego programu jak i ogólnie szukania pracy, poruszania się po Europie, etc.

Jeżeli jesteście jeszcze w wieku studenckim (albo będziecie) i macie ochotę wybrać się za granicę na studia lub praktykę za unijne pieniądze, to jest to zdecydowanie fanpage, który warto odwiedzać. A nawet jeżeli jeszcze nie wiecie czy macie na to ochotę warto tam czasami zaglądnąć, żeby zobaczyć co ten program może zaoferować.

Na fanpage’u pojawiają się też czasami porady ogólne dotyczące wyjazdów lub ciekawostek związanych z Europą, więc nawet osoby, które są już trochę starsze mogą tam coś dla siebie znaleźć.

Next post
Erasmus+ 250.000 fanów